Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zbraně

5. 9. 2008

Tak tady jsou všechny zbraně,co ve hře použijete,nebo aspoň potkáte:)

SCAR

Tahle americka zbraň je (prý) nejlepsi utočná puška na světě.Musim uznat že na single je to jednoznacně to nejlepši(ale neni do ni munuce:( ),ale na multiplayer nevim,je dobrá,má malej zpětnej ráz,je přesná a účiná...nekdo ji rád použiva,ale ja osobně mám radši jeji korejskou náhražku se zápalnou municí:)

kapacita zasobníku: 40 ran

možné příslušenstvý: reflexní zaměřovač,útočný a ostřelovací dalekohled,svítilna,laser,granátomet,taktické zařízení,tlumič

 

FY71

Tohle je korejká obdoda SCAR,ale má menší zásobík,je míň přesná a účiná.Účinek se ale může rychle změnit,pokud si do ni seženete zápalnou munici,potom s ní zabijete cokoliv :D.V singlu ji použivat musite,protože munice do SCAR je opravdu    M Á L O   .V multi je použitelná jedině se zápalnou municí...Neni to špatná zbraň,ale SCAR se nevyrovná(s zapalnou municí je to něco jinýho:D).

kapacita zásobníku: 30 ran

možné příslušenstvý: reflexní zaměřovač,útočný a ostřelovací dalekohled,svítilna,laser,granátomet,taktické zařízení,tlumič

 

Samopal

Klasický "samík".Má velký zásobník,používá klasické "pistolové" náboje,má dobrou kadeci,ale malou sílu(jednotlivé střeli) a přesnost hlavně na větší vzdálenost...Prostě klasická zbraň s malim dosahem,na větší vzdálenost je nepoužitelný(nepochopim proč ho používaj klasičtí korejší vojaci(poznáte je lehko - maj na sobě půlku keře:)V singlu jsem ho skoro nepoužil(nedá se na něj dát granátomet:( ),v multi je celkem dobrej,levnej,a na budovy je to to nejlepší.

kapacita zásobníku: 50 ran

možné příslušenstvý:reflexní zaměřovač,útočný a ostřelovací dalekohled,svítilna,tlumič

 

Brokovnice

Další známá zbraň.Když se řekne slovo "brokovnice" každýho napadne,že by měla být dobrá na krátkou vzdálenost.Tahle brokovnice sice je dobrá na krátkou vzdálenost,ale jenom,pokud vám nevadí že na sebe upozorníte,pokud chcete zůstat tajní tak si radši pořidte něco jiného,protože se na ni logicky nedá dát tlumič:(,což je její největší mínus.Jeji výhoda naopak je,že má dva režimy střelby(na krátkou a na dlouhou vzdálenost).V singulu je to to nejlepší na marťany(jak bych bez ní udělal misi Core nebo Paradise lost fakt nevim:),v multi je nepoužitelná.I na hodně krátkou vzdálenost musíte střelit aspoň 2x,a to je většinou lepší nepřítele zmlátit pěstmi:).Pokud máte možnost vzít si na budovy samopal,tak to udělejte.

kapacita zásobníku: 8 ran

možné příslušenstvý:reflexní zaměřovač,útočný a ostřelovací dalekohled(dát na ni cokoliv jiného než reflexní zameřovač je doslova pičovina:D i když i to jsem už viděl:D,vypadalo to asi jako brokovnice s ostřelovací optikou:DD ),svítilna,laser

Pistole

Klasická pistol "devítka",takže nic nového.Jediné co je na ni nového je režim střelby dvěma náboji těsně po sobě(opatřete si druhou do ruky a mate pocit že střílíte samopalem:).Je to taky jediná zbraň kterou můžete mít 2x(v každé ruce jednu).V singlu by jste museli být buť fak dost zoufalí abyste ji použili,nebo byste museli hrát na deltu,a i tak se to dá odehrat bez ní...aspoň mě se to povedlo:D,v multi je použitelná jedině jako double s dvěma kulkama po sobě.Jinak se odčas hodí na odstřel ruzných slabšich věcí(generátory v misi Core,barel,nádrž auta...zmražený nepřitel:D).

kapacita zásobníku: 20 ran

možné přislušenstvý:laser,svítilna,kombinovaná jednotka(svítilna a laser v jednom),tlumič(tlumuč na pušku nejde použít) 

 

Ostřelovačka

Zase nic novýho.Je to dobrá zbraň samozřejmě jenom na delší vzdálenost.Její jediná vada je,že na ni nejde dát tlumič,takže na sebe výstřelem okamžitě upozorníte.Na sigle je dost dobrá(na jeden dobrej zasah tim zabijete jakýhokoliv korejce(ty s nanooblekama samozřejme ne:).Na multi se už tak dobrá neni,protože na zabití jednou ranou musíte dát headshot.Hodí se hlavně v okamžíté akci kvůli puškohledu,jinak je v multi skoro na nic.(To je můj názor,já nekempim).

kapacita zásobníku: 10 ran

možné příslušenstvý:reflexní zaměřovač,útočná a ostřelovací optika,laser,svítilna

 

 

 

 

 Gaussova puška

Konačně něco novýho.Novýho a zatraceně účinýho!Tahle zbraň používá elekrtomagnety,krerý zrychlují střelu na osminásobek rychlosti zvuku.Je to skvělá zbraň a single i na multiplayer.V single se k ní dostanete až ke konci mise Onslaught,kde poprvé uvidíte její sílu.Na lidi má (skoro) stejnej účinek jako ostřelovačka,ale na mimozenšťany je to něco jinýho...Lepší zbraň na mě totiž snad ani NEEXISTUJE!!V siglu je to proti lidem jenom taková vylepšená sniperka,ale proti marťanům je to boží zbraň,v multi je to sen jakýhokoliv snipera,protože zabije kohokoliv na jeden zásah (dobrá je ale jemon jako puška na velkou vzdálenost,protože se po kazdě ráně musí znovu nabít.)

kapacita zásobníku: 5 ran

možné přislušenství: reflexní zaměřovač,útočná a ostřelovací optika,laser,svítilna

 

Rotační kulomet

Tak tohle je teprve zbraň!Starý,známý rotačák nemůže chybět ani v Crysisu.Je to skvělá zbraň na krátkou vzdálenost,na větší se mi bohužel moc neosvědčil,protože přece jenom kadece 16 ran za vteřinu je dost,a zpětný ráz má teda opravdu sílu.Dalši jeho nevíhoda je,že před střilenim se musí roztočit,a to nějakou dobu trvá (asi 2 nebo 3 vteřiny,moc to neni ale může to rozhodnout o tom,jestli přežijete nebo ne).V singlu si toto zbraň vypujčíte od korejců,a doporučoval bych použít ji jedině proti těm s nanooblekama,použít ho proti obyčejnejm pěšákům je plýtvání municí.V multi si hlavně hlídejte munici a dávejte si pozor na to,že nemůžete střilet okamžitě,ale musíte počkat než se roztočí,doporučoval bych v situacích kdy nevíte jestli je za rohem nepřítel,si kulomet napřed roztočit,a pak teprve jít za roh.

kapacita zásobníku: 500 ran

možné přislušenství: laser,svítilna

 

Bazuka

No...Co napsat?Stará dobrá bazuka.Snad jenom to,že pokaždé se dodává nabitá třemi raketamy,nejde nabíjet,a jakmile vystřelíte všechny tři rakety,tak bazuku automatiky odhodíte a budete si muset sehnat jinou.Za zmínku taky stojí to,že střilet se z ní může jenom ve stoje nebo v kleče (v leže bohužel ne:( ).V singlu ji ocenite zaručeně,v multi taky (skvěle se s ní dobývají budovy:D).Pokud na cíl chvilku míříte,bude vystřlená raketa mířená (hodí se hlavně na vrtulníky a VTOLy).

kapacita zásobníku: 3 rakety

možné přislušenství: nic:(

 

MOAC

Tohle je mimozemská zbraň,která má neomezenou munici,protože nasává vlhkost ze vzduchu,zmražuje ji a vystřeluje.Je to z hlediska účinosti a přesnosti taková marťanská odoba rotačáku.taky se hodí na krátkou vzdálenost a chvilku trvá než nasaje vlhkost ze vzduchu a zmrazí ji.Protože ji nemůže dojít munice tak se rychle přehřívá.Doporučoval bych vám si ji opatřit,a zkoušet s ní na nějakém klidném místě přerušovaně střílet.Chvilku to bude trvat,ale po čase přijdete na správný rytmus s kterým můžete střílet téměř neustále.V singlu je to celkem dobrá zbraň,ale jakmile budete mít přístup k gauss pušce tak toto už budete mít pouze jako záložní zbraň.V multi je to skvělá zbraň,kterou bych vám doporučoval si sehnat.

kapacita zásobníku: neomezená,ale přehřívá se

Možné přilušenství: laser,svítilna

 

MOAR

Další mimozemská zbraň.Rozdíl od MOAC je,že místo rampouchů střílí proud ledového vzduchu,který zmrazí vše,čeho se dotkne.Tuto zbraň potkáte jenom v mutiplayre.V singlu ji jedině proti vám proti vám použijou marťani.Moc účinná ale neni,protože nepřítel sice bude zmražený,jeden jakýkoliv zásah ho zabije,ale rozmrznutí se dá o dost urychlit tím,že okamžitě to tom,co vás zmrazí začnete mačkat klávesi pro pohyb+skok+střelbu+cokoliv jiného co vás v tu chvíli napadne (hlavně esc ne!:D).Protože ale většina hráčů už tenhle trik zná,není tahle zbraň moc dobrá.Použít se dá jedině tehdy že budete mít za sebou někoho,kdo bude mít samopal nebo tak něco,čím zmraženého nepřítele okamžitě zabije.Takže když to shrnu,v sinlu ji nemáte,v multi je skoro na nic.Jestli ji chcete používat můžete,ale nic si z ní neslibijte.

kapacita zásobníku: neomezená,ale přehřívá se

Možné přilušenství: laser,svítilna

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Measuring Blood Stress

(AfeakOrdememer, 11. 10. 2018 12:40)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-pas-cher/

What is a healthy blood power

(AfeakOrdememer, 27. 9. 2018 3:45)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-existe/

scar

(klikik, 9. 7. 2012 15:38)

ježiši tak se nezblazni že napsal SCAR jako americkou zbran ja se ve zbranich dobre vyznam tez me to zaskočilo ale je pravda že je to belgická puška podle těch hrubek jsem take poznal že je to dítě ale fakt vulgarismy si nechej pro nekoho jinýho CRYSIS je smyslený svět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Granátomet

(Cháris, 1. 6. 2012 17:18)

Prosím o radu čím se používá granátomen a pod čím je standartně nastaven díkys

Nu tak tedy

(Johnny, 9. 2. 2011 22:55)

Tak jsem si přečetl tento článek. Když pominu fakt, že je tam hromada pravopisných chyb, autor je nejspíše ještě mladším unikátem, takže je to jedno, jedná se o docela zábavný článek. Další mínus je v chybějícíh obrázcích. O web se tedy nikdo nestará. Další důležitá věc je k autorovi idiote. To bych měl říci k tobě. Ano máš pravdu Scar je belgická zbraň ale je hojně užívaná.A tohle není reálný scar. jeho obrázek najdeš třeba tady http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e3/FN_Scar_Light.jpg . Svět Crysis je smyšlený, takže to klině může být US weapon ale jen v crysis. Proto si příště vulgarismy nechej pro někoho jiného, kterej ti dá rovnou facku. Líbí se mi hodnocení zbraní. Do budoucna ale autorovi doporučuji udělat si nějakej grafickej přehled. je to přehlednější a rychleji volitelné. Také nějaká úprava by neškodila. Tedy formou popisků. Dostřel, účinnost, modifikace atp. atp. Thats all. :)

idiote

(idiote, 29. 12. 2010 18:33)

Scar a americká puška prober se , celý název je FN SCAR a jak již tento název napovídá , je to produkt zbrojovky FN Herstal což je belgická firma , čili žádná americká zbran ( ti ubožáci mají max. ubohéM4)ale belgická vole

hra

(honza, 10. 7. 2010 14:16)

tyhle zbrane jsou nej... takove bych chtel jako hračky